Aşkı memnu 15 ocak 17. bölüm

aşkı memnu, aşk-ı memnu 17. bölüm, aşk-ı memnu 17.bölüm, aşk-ı memnu 17, aşk-ı memnu izle, aşk-ı memnu dizisi, aşk-ı memnu full izle, dizi izle aşk-ı memnu, aşk-ı memnu son bölüm, aşkı memnu izle
Aşkı memnu 15 ocak 17. bölüm;
Bihter’in bastırdığı duyguları su yüzüne çıkıyor. Peyker’in, Behlül’le geçmişte yaşadığı tutkulu aşkla ilgili itirafları, Bihter’in bastırdığı duygularını su yüzüne çıkarıyor. Her ne kadar birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da, Bihter ve Behlül çiftlikte birbirlerinden
kaçamıyorlar.

Behlül’ün yazdığı aşk notunun karısına yazıldığın düşünen Adnan Bey, kendini sırtından vurulmuş gibi hissetmektir. Adnan Bey’in evliliğinde iz bırakacak bu yanlış anlama, Behlül ve Bihter için de büyük gerginliğe neden olacaktır. Adnan’a itiraz etseler de, içten içe masum olmadıklarını kendileri de bilirler.

Kapalı kapılar ardında yaşanan gerginlikten huzursuz olan Nihal, kafasındaki soru işaretlerinden kurtulmak için Bihter’e doğru bir adım atar. Bihter de bu fırsatı değerlendirir.

Peyker’in, Behlül’le geçmişte yaşadığı tutkulu aşkla ilgili itirafları, Bihter’in bastırdığı duygularını su yüzüne çıkarır. Geçmişe ait anılar, iki kardeşin ilişkisine de gölge düşürmeye başlar. Yaşanan gerginlikler üzerine birbirlerinden uzak durmaya çalışan Bihter ve Behlül çiftlikte birbirlerinden kaçamazlar.
aşkı memnu 17.bölüm izle , aşkı memnu 17.bölüm fragman,

Comments

Popular Posts